Hakkımızda

Burak Çelik Gayrimenkul Ofisi Burak Çelik tarafından 2014 yılında kurulmuştur. Bununla beraber Burak Çelik 12 yıldır Çınarcık gayrimenkul sektöründe yer almakta ve sektörün paydaşları tarafından yakından tanınmaktadır.

Yatırımlarınız konusunda Burak Çelik Gayrimenkul, güvenle ve içtenlikle iletişim kurabileceğiniz bir ofistir. Arsa, arazi, inşaat yahut diğer gayrimenkul alım ve satımlarında danışmanlık hizmeti vermektedir. Arzu edildiğinde işlemlerin güvenirlilik içinde sürdürülmesinde gerekli özenin gösterildiği süreçlerle de destek sunar.

Burak Çelik Gayrimenkul’ün ilk ve en önemli misyonu, dürüstlük ve güvendir. Gayrimenkul hizmetleri başta olmak üzere iş birliği içinde bulunduğu tüm paydaşlarla açık ve şeffaf süreçlerle iş yapmak en önemli amacını meydana getirmektedir. Zira Burak Çelik Gayrimenkul güvenin uzun soluklu ve daha önemli olduğuna içtenlikle inanmakta ve çalışmalarını bu çerçeve içinde sürdürmeye azami özen göstermektedir.

Güven ve samimiyetle kurulmuş dostlukların sağlam iş birliklerine yol açtığına inanan Burak Çelik Gayrimenkul karşılıklı yarar ilkesinden hareket etmektedir. Dolayısıyla anlık ve konjonktürel yaklaşımlardan dikkatle kaçınmakta, açık ve net bilgilerle hizmet vermeyi önemsemektedir.

Burak Çelik Gayrimenkul ,

Sizi Önemser.

Sizi Doğru Bilgilendirir.

Sizi Yanıltmaz.

Size Değer Verir.

Kazançlı Kararlar Vermenizi Sağlar.

Öne Çıkan Konutlar

Öne Çıkan İş Yerleri

Öne Çıkan Arsalar